Aktuality

Produkt 

Technologie

Zrušit filtr

ALEF NULA a.s. je opět certifikovaný CISCO TelePresence Video Master

Společnosti ALEF NULA a.s. byla opět oficiálně přidělena certifikace společnosti CISCO jako autorizovaného partnera pro TelePresence Video Master.

Kalendář školení 2019

Školicí centrum ALEF je známé v oblasti networking, wifi, datových center, collaboration a cybersecurity. Portfolio nabízených školení roste a těší nás, že jsme služby školicího centra rozšířili i do další země - Rumunska.

Cisco Business Edition 4000

Společnost Cisco v nedávné době uvedla na trh produkt „Business Edition 4000“, který se orientuje na menší zákazníky toužící po jednoduchosti, spolehlivosti a kvalitě. Tento balíček SW a HW patří do rodiny vyspělých a léta prověřených systémů IP ústředen výrobce. Jedná se o jedinečnou příležitost pořídit si Enterprise technologii v dostupném a jednoduchém balíčku.

Cybersecurity inkubátor 4

Jsi student a chceš se od profíků dozvědět, co se reálně v oblasti bezpečnosti sítí řeší? Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr? Zúčastni se Cybersecurity inkubátoru!
Cybersecurity inkubátor 4 je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají Tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity.

ALEF SECURITY TALK 2018

ALEF pro Vás pořádá 1. ročník ALEF Security TALK, kde se první den dozvíte trendy a vize v oblasti bezpečnosti digitálního světa  a možné přístupy konkrétních řešení za účasti našich partnerů. Druhý den je určený pro školy, protože si uvědomujeme potřebu propojovat praxi a akademické prostředí. 

Cisco Digital Network Architecture

Autor: Ondřej Jirmus

Cisco DNA (Digital Network Architecture) je otevřená softwarově definovaná síťová platforma navržená pro digitalizaci podnikových sítí. S Cisco DNA lze v LAN sítích implementovat SDA (Software Defined Access), která umožňuje vytvořit LAN Fabric se zcela automatizovaným provozem. Cisco DNA dále umožňuje centralizované a automatizované řízení, diagnostiku a analytiku pro podnikové LAN sítě, ale i pro starší zařízení, které nejsou součástí LAN Fabric. Pro správu a konfiguraci je nutné v síti s IP konektivitou provozovat Cisco DNA kontrolér DNA-C (DNA Center) a Cisco ISE server (Identity Service Engine). Pro zabezpečení a analýzu je možné provozovat Cisco SW (Stealthwatch).

Specialisté z ALEF NULA se podíleli na kybernetickém cvičení Cyber Europe 2018

Bezpečnostní týmy z celé Evropy se již počtvrté sešli na kybernetickém cvičení Cyber Europe 2018, které již tradičně organizuje Evropská agentury ENISA. Do akce se tentokrát zapojilo 30 zemí a přes 900 hráčů z celého Starého kontinentu, jimž bylo v průběhu dvou dní zasláno přes 23 tisíc podnětů k řešení.

ALEF sklad na nové adrese

ALEF sklad se přestěhoval do nových prostor. Nově nás najdete na adrese:

K Hrušovu 292/4,
Areál Papyrus,
102 00 Praha 10

Přestěhovali jsme se - od Dubna v Karlíně !

Od dubna 2018 můžete navštívit ALEF v nových atraktivních prostorách Butterfly v pražském Karlíně.