Aktuality

Produkt 

Technologie

Zrušit filtr

ALEF - NetApp Cloud First Partner

Autor: David Rusín

Plánujete nasadit cloud? Využijte cloudové služby od NetApp!

ALEF NULA a.s. je opět certifikovaný CISCO TelePresence Video Master

Společnosti ALEF NULA a.s. byla opět oficiálně přidělena certifikace společnosti CISCO jako autorizovaného partnera pro TelePresence Video Master.

Kalendář školení 2019

Školicí centrum ALEF je známé v oblasti networking, wifi, datových center, collaboration a cybersecurity. Portfolio nabízených školení roste a těší nás, že jsme služby školicího centra rozšířili i do další země - Rumunska.

Cisco Business Edition 4000

Společnost Cisco v nedávné době uvedla na trh produkt „Business Edition 4000“, který se orientuje na menší zákazníky toužící po jednoduchosti, spolehlivosti a kvalitě. Tento balíček SW a HW patří do rodiny vyspělých a léta prověřených systémů IP ústředen výrobce. Jedná se o jedinečnou příležitost pořídit si Enterprise technologii v dostupném a jednoduchém balíčku.

Cybersecurity inkubátor 4

Jsi student a chceš se od profíků dozvědět, co se reálně v oblasti bezpečnosti sítí řeší? Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr? Zúčastni se Cybersecurity inkubátoru!
Cybersecurity inkubátor 4 je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají Tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity.

ALEF SECURITY TALK 2018

ALEF pro Vás pořádá 1. ročník ALEF Security TALK, kde se první den dozvíte trendy a vize v oblasti bezpečnosti digitálního světa  a možné přístupy konkrétních řešení za účasti našich partnerů. Druhý den je určený pro školy, protože si uvědomujeme potřebu propojovat praxi a akademické prostředí.