Aktuality

Produkt
 

Technologie


Zrušit filtr

ALEF je hrdý koproducent filmu Zátopek

Výjimečnost. Vytrvalost. Síla.

„Máme velkou radost z toho, že můžeme pomoci na svět filmu o jednom z největších sportovců na světě a připomenout neuvěřitelný životní příběh. Jeho tvrdohlavost, vytrvalost a jedinečnost je nám velmi blízká.“ Pavel Kunert, Group Marketing Manager

ALEF StreamShield

The ALEF StreamShield service allows medium-sized organisations employing between 50 and 100 workers to create a local data network in their office, connect it securely to the Internet, and make professional videoconferencing communications with above-standard high-level security of the entire network, video calls and end user devices. All this without initial investment.

ALEF WaveShield

The ALEF WaveShield service enables smaller organizations with up to 50 employees to create a local data network in their office, its secure connection to the Internet and an above-standard high level of security of the entire network and end users' devices. All this without initial investment.

ALEF OctoShield

The main purpose of the ALEF OctoShield service is to provide a higher security standard for end devices connected to your network or connecting to the Internet from any location. Using our service, you will be protected from a vast majority of malicious software used by the attackers for engaging in cyber-attacks.

Rozšiřující analytické funkce řešení Flowmon

Autor: Roman Tomášek

Známým systémem pro sledování toků v síti je řešení společnosti Flowmon. V základu se toto řešení používá pro monitorování datových toků v síti a k řešení problémů s touto komunikací. Při použití Flowmon sond se viditelnost do komunikace dostává až na úroveň aplikací. Kromě tohoto základního monitoringu a nástroje na řešení problémů má Flowmon také rozšiřující moduly.

ALEF SECURITY REPORT 2021

ALEF Security Report, vytvořený členy bezpečnostního týmu ALEF CSIRT a dalšími specialisty ALEF Group, obsahuje shrnutí podstatného dění ve vybraných oblastech informační bezpečnosti v roce 2020 – od vývoje zájmu organizací o specifické typy bezpečnostních služeb, přes trendy na poli hrozeb až po vývoj v oblasti bezpečnostního vzdělávání.

AppDynamics - Aplikace a jejich význam pro business

V digitální ekonomice již nejsou aplikace jen součástí businessu. V mnoho případech tvoří samotný business. 

Úroveň kybernetické bezpečnosti v organizacích je přímo úměrná ochotě vzdělávat se

Autor: Radek Švadlenka

Kybernetická bezpečnost je poměrně mladým oborem, ale o to dynamičtějším vývojem prochází.

Úroveň kybernetické bezpečnosti v organizacích je přímo úměrná ochotě vzdělávat se

ALEF DC Day

První ročník konference ALEF DC Day proběhne 9. a 10. února 2021 v on-line podobě!