Každá firma – velká i malá – potřebuje monitoring. Ale některé si to ještě neuvědomily. Pokud chcete provozovat svou infrastrukturu spolehlivě, musíte znát její stav a výkon!

Zabbix je software, který dokáže monitorovat mnoho parametrů sítě, stejně jako stav a integritu serverů, virtuálních strojů, aplikací, služeb, databází, webových stránek, cloudu a dalších.

Monitoring výkonu a poruch

Monitoring výkonu

•Získávání, analýza a vizualizace výkonových dat

•Identifikace úzkých míst

•Pomoc při obnově IT infrastruktury

Monitoring poruch

•Hledání a hlášení systémů ve stavu poruchy

•Predikce výpadků

•Pohled do historie pro hloubkovou analýzu

Umbrella monitoring

•Analýza mnoha zdrojů dat

•Centrální bod sledování

•Centrální bod postupu při řešení incidentů

 

Zabbix

Zanechte nám své kontaktní údaje a náš specialista se vám ozve s dalšími informacemi nebo odpovědí na váš dotaz.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 

Zabbix používá flexibilní oznamovací systém, který umožňuje uživatelům konfigurovat upozornění různými druhy kanálů pro prakticky jakoukoliv událost. To umožňuje rychlou reakci na vzniklé problémy.

Zabbix nabízí vynikající funkce pro reportování a vizualizaci dat na základě nasbíraných hodnot.

Díky tomu je Zabbix ideální pro plánování kapacit. Všechny zprávy a statistiky Zabbix, stejně jako konfigurační parametry, jsou přístupné prostřednictvím webového rozhraní. Webové rozhraní umožnuje zobrazit stav vaší sítě a stav vašich serverů z libovolného místa. Správně nakonfigurovaný Zabbix hraje důležitou roli při monitorování IT infrastruktury. To platí stejně, jak pro malé organizace s několika servery, tak i pro velké společnosti s velkým množstvím serverů.

Zabbix nabízí skvělý výkon a lze jej škálovat do velmi velkých prostředí. Data dokáže sbírat z různých zdrojů různými způsoby:

Chápeme, že klíčovým prvkem skutečného softwaru podnikové třídy pro firemního zákazníka je dostupnost včasné profesionální technické podpory. Zabbix nabízí svým zákazníkům 5 různých úrovní podpory, od možnosti založit tiket až po neomezenou podporu 24/7, které zahrnuje vzdálené odstraňování problémů, aktualizace verzí, školení a konzultace. Věříme, že každá společnost najde úroveň podpory, která jí vyhovuje svými požadavky.

Přestože je Zabbix zdarma a je vydáván pod licencí GPLv2, za Zabbixem stojí komerční firma žijící z podpory, a to jí umožňuje investovat do rozvoje nových funkcí a oprav chyb, takže vydávání nových a opravných verzí je v garantovaných termínech dle následujícího schématu.

 

Jaké služby Zabbixu můžete získat s ALEFem

1. Turn-key Solution. Navrženo tak, aby vaše organizace mohla začít používat Zabbix bez prodlení. Naši inženýři nainstalují a nakonfigurují Zabbix monitorovací řešení vzdáleně nebo na místě podle vašich specifikací.

2. Integration. Tato služba pomáhá integrovat Zabbix Monitorovací řešení do IT prostředí zákazníka a s jinými nástroji a aplikacemi v souladu s firemními požadavky a specifikacemi.

3. Custom Development. Dosáhněte maximálního potenciálu z vaší implementace Zabbixu a splňte specifické požadavky podnikání prostřednictvím kompletního end-to-end vývoje.

4. Template Building. Navrženo tak, aby zákazníkům poskytlo pohodlný, nákladově efektivní a bezpečný způsob, jak začít monitorovat jejich jedinečná nebo nestandardní zařízení a systémy v souladu s požadavky organizace.

5. Consulting. Můžeme vám pomoci lépe porozumět výhodám a potenciálu používání softwaru Zabbix před a po nasazení.

6. Upgrade. Umožňuje firmám, které používají starší verze Zabbixu, upgradovat na nejnovější stabilní verzi v co nejkratším čase bez rizika ztráty cenných dat, trendů a konfigurace a s minimálním až nulovým oknem údržby.

7. Technical Support. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat profesionální včasnou technickou podporu prostřednictvím webového podpůrného systému, telefonicky a e-mailem.

8. Remote troubleshooting. Odstraňte jakýkoliv problém, se kterým jste se setkali do několika hodin, nikoli dní nebo týdnů, a zajistěte, že systém je opraven správně, přesně a bez ztráty cenných dat.

 

Začněte používat Zabbix během 10 minut, a to zcela ZDARMA!