Síťová infrastruktura

Síťová infrastruktura je základním kamenem ICT. Moderní síťové prvky mají potenciál změnit nejen způsob fungování sítě, ale i byznysu. Lepší provozní parametry usnadní řadu procesů ve firmě. Možnost integrace s nejnovějšími technologiemi zase přináší nové pracovní postupy, které zpříjemní a zefektivní každodenní práci. 

Pomůžeme s:

  • konzultací
  • analýzou aktuálního stavu
  • ověřením funkčnosti
  • implementací
  • proškolením

ALEFí tým dělá sítě odjakživa

Stály jsme u počátku budování sítí v Česku, za základ považujeme především kvalitní design. Jen tak lze zajistit její bezproblémový provoz po dlouhé roky, minimální nároky na údržbu i schopnost přizpůsobovat se bez zbytečných nákladů proměnám podnikání.

Naší největší výhodou jsou špičkoví odborníci. Zaměstnáváme 10 % všech specialistů v ČR s nejvyšším certifikátem pro síťaře – CCIE. Dovednosti a znalosti našeho týmu jsou na takové úrovni, že sítě nejen stavíme, ale další odborníky pro trh také školíme.

Díky těmto zkušenostem pokrýváme celý životní cyklus sítí od návrhu přes implementaci, testování, optimalizaci až po správu sítě. Síťařské „řemeslo“ známe do detailu a proto umíme provádět podrobné analýzy stávajících sítí a inovovat je tak, aby nejen odpovídaly současným potřebám, ale byly připravené i na budoucí výzvy. Dokumentace k sítím, které stavíme, je pro nás samozřejmostí. Zákazníkům tím zajišťujeme dlouhodobou kontinuitu v jejich využívání. V případě nutnosti servisních zásahů či optimalizace pak jde vše hladce bez omezení a zbytečných výdajů.

„Při výběru síťového řešení zvažujte nejen cenu, ale i jeho vlastnosti.  Co ušetří při nákupu, odrazí se zpravidla v dražším provozu. Vezměte v úvahu jak provozní náklady, tak dlouhodobý plán rozvoje sítě i společnosti. S klientem vždy před návrhem sítě tyto otázky diskutujeme a v případě potřeby ještě připravíme proof of concept.“ Dalibor Nauš