Jsme informační civilizace. Žijeme v závislosti na informačních technologiích. Chceme žít bezpečně. Učíme se z toho, co bylo. Pokoušíme se předvídat, co bude. Pomáháme chránit přítomnost. 

Pomůžeme s:

  • poradenství
  • implementace bezpečnostních opatření
  • zvládání bezpečnostních incidentů
  • testování bezpečnosti
  • vzdělávání

Funkční systém bezpečnosti od ALEFího týmu

Naší předností je schopnost spojit dva často obtížně slučitelné pohledy na bezpečnost: technický a procesní. Díky schopnostem rozsáhlého týmu specialistů je pro nás překryv těchto rolí samozřejmostí. Výsledkem jsou bezpečnostní doporučení, která dávají smysl jak lidem v IT, tak těm, kteří mají na starosti firemní procesy.

Zakládáme si na preciznosti. Analýzy, které provádíme, jsou opravdu detailní. Nezajímá nás, zda jsou požadavky splněny formálně, ale zda jsou bezpečnostní opatření opravdu funkční.

Od nás nezískáte nic neřešící unifikovaná doporučení. Každá IT infrastruktura je jedinečná a tedy i řešení její bezpečnosti má svá specifika. Vždy při tom také zohledňujeme byznys zákazníka, který se snažíme pochopit. Potom můžeme ušít doporučení na míru.

„Při svých doporučeních respektujeme myšlenku, že výše investic do zabezpečení by měla reflektovat hodnotu chráněných informací. Zároveň ale musí být bezpečnostní opatření funkční a ne jen pouhá formalita.“ Petr Vácha