Aktuality

Produkt
Aktuality
 

Technologie


Zrušit filtr

Cybersecurity inkubátor

CSI

Umíš správně odpovědět na tyto otázky?

  • Chceš získat letní stáž u jednoho z leadrů v oblasti cybersecurity?
  • Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr?
  • Chceš si prostě zamakat, získat love a ještě se pobavit?
  • Zúčastni se Cybersecuritního inkubátoru!

Cybersecurity inkubátor je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity. Neváhej a přidej se! Všechny tvoje IT dotazy budou zodpovědeny.

Moderní údržba pomocí digitálních nástrojů

Řízení údržby znamená její plánování, provedení a reportování směrem k dalším podnikovým procesům. Zvyšování dostupnosti a spolehlivosti výroby je možné s nasazením digitálních nástrojů, které umožní sbírat a vyhodnocovat v reálném čase data a tím včas identifikovat příčiny a předcházet neplánovaným výpadkům ve výrobě. Spolu s aplikací Digital Workstation dostupné i na mobilních zařízeních máte všechny potřebné informace vždy po ruce.

ALEF - NetApp Cloud First Partner

Autor: David Rusín

Plánujete nasadit cloud? Využijte cloudové služby od NetApp!

Cisco Webex Calling

Webex Calling (dříve Spark Call) je cloudový systém volání, který je optimalizován pro středně velké firmy. Má všechny základní obchodní funkce, které budete pravděpodobně potřebovat. Už se nemusíte obávat o náklady a složitost správy infrastruktury systému volání ve vašich prostorách. Webex Cloud zařídí, abyste se mohli soustředit na to, na čem záleží nejvíce.

ALEF NULA a.s. je opět certifikovaný CISCO TelePresence Video Master

Společnosti ALEF NULA a.s. byla opět oficiálně přidělena certifikace společnosti CISCO jako autorizovaného partnera pro TelePresence Video Master.

Kalendář školení 2019

Školicí centrum ALEF je známé v oblasti networking, wifi, datových center, collaboration a cybersecurity. Portfolio nabízených školení roste a těší nás, že jsme služby školicího centra rozšířili i do další země - Rumunska.