Aktuality

Produkt

Aktuality
 

Technologie


Zrušit filtr

4VIDEO | Osobní video

 

4video

Základní stavební bloky celého videokonferenčního řešení jsou profesionální videokonferenční terminály od společnosti Cisco. Osobní video nabízíme v hardwarové i v softwarové podobě – pro PC, Mac a iPad.

Zabbix

Každá firma – velká i malá – potřebuje monitoring. Ale některé si to ještě neuvědomily. Pokud chcete provozovat svou infrastrukturu spolehlivě, musíte znát její stav a výkon!

Zabbix je software, který dokáže monitorovat mnoho parametrů sítě, stejně jako stav a integritu serverů, virtuálních strojů, aplikací, služeb, databází, webových stránek, cloudu a dalších.

Příspěvek od státu na školení až 50.000 Kč

DIGITALIZACÍ ZA VYSNĚNOU PRACÍ - Příspěvěk až 50 000,-  na veškeré rekvalifikační a vzdělávací IT kurzy pro každého!

Flowmon a kybernetická bezpečnost

Autor: Roman Tomášek

Flowmon řešení hraje velmi důležitou roli v kybernetické bezpečnosti. Obzvláště Flowmon modul s názvem ADS (Anomaly Detection System).

ALEF SECURITY REPORT 2023

ALEF Security Report, vytvořený členy bezpečnostního týmu ALEF CSIRT a dalšími specialisty ALEF Group, obsahuje shrnutí podstatného dění ve vybraných oblastech informační bezpečnosti v roce 2022 – od vývoje zájmu organizací o specifické typy bezpečnostních služeb, přes trendy na poli hrozeb až po vývoj v oblasti bezpečnostního vzdělávání.

Udělejte si Security Check za pomocí technologie Cisco zcela zdarma!

Znáte skutečnou cenu svých firemních dat? Pokud ne, hackeři vám ji řeknou. Během pandemie se útočníkům otevřely nové cesty, jak škodit, krást a vydírat. Podle průzkumu společnosti Cisco mezi českými firmami jich 12 % přiznalo útok na svou síť v souvislosti s home office. Dalších 22 % pak vůbec netuší, zda nějakému útoku čelily. Řešení přitom může být jednoduché z hlediska nasazení i použití. Podívejte se, jak se k němu můžete dostat.

České firmy čeká maturita z kybernetické bezpečnosti, říká šéf Cisco ČR

Tisíce majitelů, ředitelů a IT specialistů v českých firmách stojí před úkolem, s nímž se doposud nesetkaly. V prosinci vstoupila v platnost nová směrnice EU pod názvem NIS2, podle které firmy již v roce 2024 musí splňovat nové, přísnější podmínky
v kybernetické bezpečnosti. Týká se minimálně šesti tisíc tuzemských podniků.

Novinky ve Flowmon 12.2 a Flowmon ADS 12.1

Autor: Roman Tomášek

Společnost Progress Flowmon představila novinky v nové verzi operačního systému 12.2 a v nové verzi Flowmon ADS 12.1.

Přijďte nás navštívit 27. dubna na SCADA konferenci do Mladé Boleslavi

ALEF NULA je partnerem SCADA Security Konference. Již ve čtvrtek 27. dubna proběhne konference, která se bude konat v prostoru Škoda Auto Museum.