Aktuality

Produkt
Aktuality
 

Technologie


Zrušit filtr

ALEF - NetApp Cloud First Partner

Autor: David Rusín

Plánujete nasadit cloud? Využijte cloudové služby od NetApp!

Cybersecurity inkubátor

CSI

Umíš správně odpovědět na tyto otázky?

  • Chceš získat letní stáž u jednoho z leadrů v oblasti cybersecurity?
  • Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr?
  • Chceš si prostě zamakat, získat love a ještě se pobavit?
  • Zúčastni se Cybersecuritního inkubátoru!

Cybersecurity inkubátor je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity. Neváhej a přidej se! Všechny tvoje IT dotazy budou zodpovědeny.

Cisco Webex balíčky

ALEF přichází s vánočně novoroční akcí, která je zaměřena na nejběžněji prodávaná Cisco videokonferenční zařízení. 

Cisco Webex Calling

Webex Calling (dříve Spark Call) je cloudový systém volání, který je optimalizován pro středně velké firmy. Má všechny základní obchodní funkce, které budete pravděpodobně potřebovat. Už se nemusíte obávat o náklady a složitost správy infrastruktury systému volání ve vašich prostorách. Webex Cloud zařídí, abyste se mohli soustředit na to, na čem záleží nejvíce.

Moderní údržba pomocí digitálních nástrojů

Řízení údržby znamená její plánování, provedení a reportování směrem k dalším podnikovým procesům. Zvyšování dostupnosti a spolehlivosti výroby je možné s nasazením digitálních nástrojů, které umožní sbírat a vyhodnocovat v reálném čase data a tím včas identifikovat příčiny a předcházet neplánovaným výpadkům ve výrobě. Spolu s aplikací Digital Workstation dostupné i na mobilních zařízeních máte všechny potřebné informace vždy po ruce.

Bezpečná síť pro školy

Existuje způsob, jak mít přehled o tom, co studenti na školních zařízeních dělají, když se připojují mimo interní síť? Lze efektivně detekovat a blokovat kybernetické hrozby před tím než je zařízení uživatele napadeno, ať už se jedná o Ransomware nebo jakýkoliv škodlivý prvek na webové stránce? Je možné získat licence pro všechny studenty ZDARMA? Odpovědí je Cisco Umbrella!