Aktuality

Produkt
 

Technologie


Zrušit filtr

Cisco Webex balíčky

ALEF přichází s akcí, která je zaměřena na nejběžněji prodávaná Cisco videokonferenční zařízení. 

Bezpečná síť pro školy

Existuje způsob, jak mít přehled o tom, co studenti na školních zařízeních dělají, když se připojují mimo interní síť? Lze efektivně detekovat a blokovat kybernetické hrozby před tím než je zařízení uživatele napadeno, ať už se jedná o Ransomware nebo jakýkoliv škodlivý prvek na webové stránce? Je možné získat licence pro všechny studenty ZDARMA? Odpovědí je Cisco Umbrella!

ALEF NULA a.s. je opět certifikovaný CISCO TelePresence Video Master

Společnosti ALEF NULA a.s. byla opět oficiálně přidělena certifikace společnosti CISCO jako autorizovaného partnera pro TelePresence Video Master.

Kalendář školení 2019

Školicí centrum ALEF je známé v oblasti networking, wifi, datových center, collaboration a cybersecurity. Portfolio nabízených školení roste a těší nás, že jsme služby školicího centra rozšířili i do další země - Rumunska.

Cisco Business Edition 4000

Společnost Cisco v nedávné době uvedla na trh produkt „Business Edition 4000“, který se orientuje na menší zákazníky toužící po jednoduchosti, spolehlivosti a kvalitě. Tento balíček SW a HW patří do rodiny vyspělých a léta prověřených systémů IP ústředen výrobce. Jedná se o jedinečnou příležitost pořídit si Enterprise technologii v dostupném a jednoduchém balíčku.

Cybersecurity inkubátor 4

Jsi student a chceš se od profíků dozvědět, co se reálně v oblasti bezpečnosti sítí řeší? Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr? Zúčastni se Cybersecurity inkubátoru!
Cybersecurity inkubátor 4 je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají Tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity.