Aktuality

Produkt 

Technologie

Zrušit filtr

Cybersecurity inkubátor 3

Cybersecurity inkubátor je 3. ročník úspěšného studentského vzdělávacího programu. Startujeme již v březnu 2018! Mise inkubátoru je velice jednoduchá. Už dlouho hledáme nadšence z řad studentů, kterým můžeme předat IT dovednosti. Proto jsme se rozhodli vytvořit „uvolněné“ semináře, kde se nejenom můžete dozvědět novinky ze světa Cyber Security, poznat mistry oboru IT bezpečnosti, vidět příklady z reálné praxe, ale i najít svojí vlastní cestu do budoucna.

"Let's talk about OSSTMM"

Již 14.12.2017 bude Pete Herzog, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti ISECOM, v rámci BrightTalkového webináře hovořit o metodice bezpečnostního testování OSSTMM.

První účast českého národního týmu na Evropském finále kybernetické soutěže ECSC 2017

Evropské finále kybernetické soutěže ECSC 2017 je u konce a český národní tým se umístil na 13. místě!

ALEF novým partnerem CompTIA a ISECOM

Autor: Andrea Konopásková

ALEF se stal novým partnerem společností CompTIA a ISECOM. 

Safetica

Chraňte svá data před zneužitím a získejte přehled o firmě

SPECIÁL Forbes: Like a Boss

Jak co nejlépe zvládnout různé druhy meetingů, a být tak šéf, který neobírá sebe ani ostatní o čas a energii.

Jak splnit Standard konektivity škol

V průběhu roku 2016 byly v rámci IROP vyhlášeny výzvy č. 32 a č. 33 pro střední a vyšší odborné školy a výzvy č. 46 a č. 47 pro základní školy. Pokud patříte k těm, kteří prošli celým procesem od vyhodnocení podmínek a parametrů výzvy přes sestavení projektové dokumentace až k podání žádosti o dotaci, jistě víte, že součástí těchto výzev byla také možnost zajištění vnitřní konektivity školy a připojení k internetu.