Aktuality

Produkt
 

Technologie


Zrušit filtr

Cisco Digital Network Architecture

Autor: Ondřej Jirmus

Cisco DNA (Digital Network Architecture) je otevřená softwarově definovaná síťová platforma navržená pro digitalizaci podnikových sítí. S Cisco DNA lze v LAN sítích implementovat SDA (Software Defined Access), která umožňuje vytvořit LAN Fabric se zcela automatizovaným provozem. Cisco DNA dále umožňuje centralizované a automatizované řízení, diagnostiku a analytiku pro podnikové LAN sítě, ale i pro starší zařízení, které nejsou součástí LAN Fabric. Pro správu a konfiguraci je nutné v síti s IP konektivitou provozovat Cisco DNA kontrolér DNA-C (DNA Center) a Cisco ISE server (Identity Service Engine). Pro zabezpečení a analýzu je možné provozovat Cisco SW (Stealthwatch).

Specialisté z ALEF NULA se podíleli na kybernetickém cvičení Cyber Europe 2018

Bezpečnostní týmy z celé Evropy se již počtvrté sešli na kybernetickém cvičení Cyber Europe 2018, které již tradičně organizuje Evropská agentury ENISA. Do akce se tentokrát zapojilo 30 zemí a přes 900 hráčů z celého Starého kontinentu, jimž bylo v průběhu dvou dní zasláno přes 23 tisíc podnětů k řešení.

ALEF sklad na nové adrese

ALEF sklad se přestěhoval do nových prostor. Nově nás najdete na adrese:

K Hrušovu 292/4,
Areál Papyrus,
102 00 Praha 10

Přestěhovali jsme se - od Dubna v Karlíně !

Od dubna 2018 můžete navštívit ALEF v nových atraktivních prostorách Butterfly v pražském Karlíně.

AWS Consulting Partner News

Alef Nula poskytuje z pozice „AWS Consulting Partner” poradenství a expertízu se silnou přidanou hodnotou v oblasti hybrid IT & public cloudu, tzn. propojení technologií, které našim zákazníkům dlouhodobě dodáváme (Cisco, NetApp, F5, Flowmon atd.) s public cloudem Amazon Web Services. To vše pro maximální zákaznický užitek, flexibilitu a cenovou optimalizaci Vašeho IT. 

Cybersecurity inkubátor 3

Cybersecurity inkubátor je 3. ročník úspěšného studentského vzdělávacího programu. Startujeme již v březnu 2018! Mise inkubátoru je velice jednoduchá. Už dlouho hledáme nadšence z řad studentů, kterým můžeme předat IT dovednosti. Proto jsme se rozhodli vytvořit „uvolněné“ semináře, kde se nejenom můžete dozvědět novinky ze světa Cyber Security, poznat mistry oboru IT bezpečnosti, vidět příklady z reálné praxe, ale i najít svojí vlastní cestu do budoucna.

"Let's talk about OSSTMM"

Již 14.12.2017 bude Pete Herzog, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti ISECOM, v rámci BrightTalkového webináře hovořit o metodice bezpečnostního testování OSSTMM.

První účast českého národního týmu na Evropském finále kybernetické soutěže ECSC 2017

Evropské finále kybernetické soutěže ECSC 2017 je u konce a český národní tým se umístil na 13. místě!