ALEF NULA dosáhla nejvyššího partnerského statusu technologie SPLUNK

S hrdostí oznamujeme, že společnost ALEF NULA dne 3. ledna 2024 dosáhla nejvyššího partnerského statusu technologie SPLUNK jako první firma v České republice a na Slovensku. Tato prestižní pozice značně rozšiřuje naše možnosti a umožňuje nám poskytovat ještě větší podporu našim klientům v oblasti kyberbezpečnosti a big data analýzy.

V době, kdy vstupuje v platnost Nařízení o kybernetické bezpečnosti (NIS 2), jsme hrdí, že můžeme nabídnout nejlépe hodnocený SIEM (Security Information and Event Management) na trhu podle organizace Gartner. Tuto technologii využívá kromě řady významných českých i zahraničních firem instituce jako Národní bezpečnostní úřad (NBÚ), Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) nebo NATO.

"Jsme vděční za důvěru našich klientů a vášeň našeho týmu, která nás dovedla k tomuto úspěchu. Děkujeme všem, kteří nás podporovali na této cestě. Společně pokračujeme v poskytování inovativních řešení a vytváření hodnoty v podobě zvýšení kybernetické odolnosti našich klientů," říká Milana Zinek, CEO ALEF Group.

S partnerským statusem ELITE pro technologii SPLUNK se ALEF NULA zavazuje k dalšímu posilování aktivit v oblasti kyberbezpečnosti a datových analýz, což dále přispěje k rozšiřování inovativních nástrojů v našem portfoliu, které přinášíme klientům v České republice i regionu střední a východní Evropy.

O skupině ALEF 

Skupina ALEF dosáhla ve fiskálním roce končícím v březnu 2023 obratu 380 milionů EUR. V současné době je v rámci skupiny ALEF zaměstnáno téměř 500 zaměstnanců. Skupina ALEF je spolehlivým dodavatelem informačních technologií již od roku 1994. Dnes je jedním z největších a nejstabilnějších distributorů technologií síťové infrastruktury. Portfolio doplňují produkty společností Cisco, NetApp, Meraki, F5 Networks, Microsoft, Arris a další. V současné době má ALEF více než 20 profesionálně vybavených školicích místností v 7 zemích střední a východní Evropy s více než 50 odbornými školiteli s téměř 300 poskytovanými kurzy.

O společnosti SPLUNK

SPLUNK je platforma pro analýzu a monitorování dat, která se specializuje na analýzu logů, metrik a událostí v reálném čase. Tato unikátní technologie je široce využívána v oblasti správy a analýzy dat, kyberbezpečnosti a operativního řízení.

Data nesoucí informaci už máte, díky Splunku z nich získáte i odpovědi. Chcete je mít co nejdříve?

Náš konzultant pro Splunk se už těší na váš e-mail.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.