4VIDEO | Osobní video

 

4video

Základní stavební bloky celého videokonferenčního řešení jsou profesionální videokonferenční terminály od společnosti Cisco. Osobní video nabízíme v hardwarové i v softwarové podobě – pro PC, Mac a iPad.

Osobní terminál Cisco DX80


Cisco DX80

Společnost Cisco uvedla další řadu osobních video terminálů Cisco DX80. Jsou navrženy dle dnešních trendů a představují revoluci a pokrok v ovládání a používání. Unikátní design, operační systém Android a plně dotyková obrazovka umocňuje zážitky z používání tohoto zařízení. Součástí DX80 je dotykový displej, kamera, mikrofony, vysoce kvalitní integrované reproduktory, USB porty, Wi-Fi, Bluetooth a mnoho dalších užitečných funkcí.

Osobní videokonferenční klient - Cisco Jabber Video

Cisco Jabber

Cisco Jabber Video je velmi dobrý doplněk HW videokonference pro případy, kdy jsou její uživatelé na cestách nebo mimo kancelář. Tato aplikace udělá z počítače jednoduché videokonferenční zařízení mající všechny funkce, na které jsou uživatelé HW videokonferencí zvyklí.

Můžete vytvářet vícebodové konference, připojovat se do již probíhajících konferencí, sdílet aplikace a dokumenty. To vše v HD kvalitě videa. Cisco Jabber je dostupný i na platformě Apple iPad, která oproti PC verzi nabízí ještě větší mobilitu.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat: 

4VIDEO
 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.