Aktuality

Produkt
Aktuality
 

Technologie


Zrušit filtr

ALEF je hrdý koproducent filmu Zátopek

Výjimečnost. Vytrvalost. Síla.

„Máme velkou radost z toho, že můžeme pomoci na svět filmu o jednom z největších sportovců na světě a připomenout neuvěřitelný životní příběh. Jeho tvrdohlavost, vytrvalost a jedinečnost je nám velmi blízká.“ Pavel Kunert, Group Marketing Manager

Řekněte si to do očí

Komunikaci na dálku prostřednictvím videokonference zná dnes každý, kdo v práci využívá počítač. Ale ne každý je používá a využívá všechny jejich přínosy a možnosti. Je to velmi podobné u všech nových technologií. Kdo z nás umí používat všechny funkcionality v autech - od tempomatů, omezovačů rychlosti až po napojení telefonu? To, že věci jdou, neznamená, že je lidé budou používat.

Cisco Meraki – chytrá WI-FI síť, která Vám zlepší vztah s klienty

Pro zákazníky je to jen malá krabička na stožáru venkovního kluziště hned vedle největšího českého obchodního centra. Díky ní se mohou připojit na Wi-Fi signál, což je pro ně okamžitý benefit. Jenže tato veřejná Wi-Fi umí mnohem víc a aktuálně patří mezi nejchytřejší v republice.

Security Report 2020

Autor: Jan Kopřiva

ALEF Security Report, vytvořený členy bezpečnostního týmu ALEF CSIRT a dalšími specialisty ALEF Group, obsahuje shrnutí podstatného dění ve vybraných oblastech informační bezpečnosti v roce 2019 – od vývoje zájmu organizací o specifické typy bezpečnostních služeb, přes trendy na poli hrozeb až po vývoj v oblasti bezpečnostního vzdělávání.

Cybersecurity inkubátor

CSI

Umíš správně odpovědět na tyto otázky?

  • Chceš získat letní stáž u jednoho z leadrů v oblasti cybersecurity?
  • Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr?
  • Chceš si prostě zamakat, získat love a ještě se pobavit?
  • Zúčastni se Cybersecuritního inkubátoru!

Cybersecurity inkubátor je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity. Neváhej a přidej se! Všechny tvoje IT dotazy budou zodpovědeny.

Cisco Webex Calling

Webex Calling (dříve Spark Call) je cloudový systém volání, který je optimalizován pro středně velké firmy. Má všechny základní obchodní funkce, které budete pravděpodobně potřebovat. Už se nemusíte obávat o náklady a složitost správy infrastruktury systému volání ve vašich prostorách. Webex Cloud zařídí, abyste se mohli soustředit na to, na čem záleží nejvíce.

Moderní údržba pomocí digitálních nástrojů

Řízení údržby znamená její plánování, provedení a reportování směrem k dalším podnikovým procesům. Zvyšování dostupnosti a spolehlivosti výroby je možné s nasazením digitálních nástrojů, které umožní sbírat a vyhodnocovat v reálném čase data a tím včas identifikovat příčiny a předcházet neplánovaným výpadkům ve výrobě. Spolu s aplikací Digital Workstation dostupné i na mobilních zařízeních máte všechny potřebné informace vždy po ruce.

Bezpečná síť pro školy

Existuje způsob, jak mít přehled o tom, co studenti na školních zařízeních dělají, když se připojují mimo interní síť? Lze efektivně detekovat a blokovat kybernetické hrozby před tím než je zařízení uživatele napadeno, ať už se jedná o Ransomware nebo jakýkoliv škodlivý prvek na webové stránce? Je možné získat licence pro všechny studenty ZDARMA? Odpovědí je Cisco Umbrella!