Cybersecurity inkubátor

CSI

Umíš správně odpovědět na tyto otázky?

  • Chceš získat letní stáž u jednoho z leadrů v oblasti cybersecurity?
  • Chceš se ujistit, že je Cybersecurita ten správný směr?
  • Chceš si prostě zamakat, získat love a ještě se pobavit?
  • Zúčastni se Cybersecuritního inkubátoru!

Cybersecurity inkubátor je určen pro všechny studenty, které zajímá Cybersecurita. Čekají tě zajímavé přednášky a špičkoví odborníci v oblasti cybersecurity. Neváhej a přidej se! Všechny tvoje IT dotazy budou zodpovědeny.

Lektoři:

CSI lektoři

ALEF SECURITY INKUBATOR

Pro koho je cybersecurity inkubátor určen:

  • Znáš základy sítí? OSI model?
  • Znáš adresaci a komunikaci na L2 a L3?
  • Orientuješ se v TCP a UDP portech?
  • Máš základní znalost síťových služeb a protokolů FTP, SSH, HTTP(S), NetBIOS, SMB?
  • A co základní znalost OS Windows, Linux?

Reference

"Děkujeme za školení. Pan Kopřiva je skutečný profesionál Dokázal velice dobře propojit požadavky účastníků (skupina učitelů, techniků a ekonomů)."

Ing. Marie Potůčková, zástupce ředitele pro teoretické a praktické vyučování Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

"Pana Kopřivu už známe z Brodu - je to neuvěřitelný profesionál"

"Školení se mi moc líbilo a určitě ve výuce některé věci použiji. Musela jsem jít zkoušet a některé věci mi unikly, toho dost lituji."

"Školení se mi líbilo, splnilo moje očekávání. Těším se na další."

"Školení pro mne osobně bylo přínosem. Uvítal jsem především komplexnost pohledu na problematiku kybernetické bezpečnosti."

"Jako první kurs z kybernetické bezpečnosti velmi dobré."

Zaměstnanci Střední školy informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

"Inkubátor byl pro mne velice přínosný, dozvěděl jsem se díky němu spoustu zajímavých informací a souvislostí. Ještě jednou bych vám chtěl za tuto příležitost velice poděkovat." 
student, VŠE

„Především, že přednášejí odborníci z praxe a mohou uvádět zajímavé příklady, zároveň mi přijde, že všichni přednášející jsou nadšení a milí, není to jako ve škole, kde jsou všichni jen otrávení, protože tu samou látku musí vykládat několikrát denně.“
Mária Horáčková, student VŠE

„Rozhodně poskytují velkou přidanou hodnotu oproti předmětům z akademického studijního programu v tom, že lidé kteří semináře vedou (přednášející) v nich využívají svých vlastních zkušeností z praxe. Posluchačům poskytují cenné informace a ucelený pohled na jejich budoucí možnosti uplatnění.“
Adam Vilč, student FPF SLU

„Odnáším si z toho využití bezpečnosti v praxi, vliv procesů a obecně firemní politiky na bezpečnost, uvědomuji si souvislosti. Zároveň mi to potvrzuje dobrý studijní směr, který jsem zvolil a těším se na prohloubení znalostí.“ 
Filip Řežábek, student ČVUT FEL

"Chtěl bych vaší cestou velice poděkovat oběma přednášejícím, kteří tento týden u nás na univerzitě provedli velice poutavé a naučné prezentace. Je vidět, že oba dva jsou profesionálové na svých místech, protože během přednášky/prezentací vkládali praktické příklady a dokonce provedli praktické ukázky některých technik průniků do sítí. Mám zpětnou odezvu od studentů a zaměstnanců školy, kteří se přednášek zúčastnili. Ptají se mě, kdy budou další tak zajímavé přednášky s praktickými ukázkami. Ještě jednou děkuji  společnosti ALEF NULA, a.s. za perfektní přednášky. A vaší cestou bych ještě jednou poděkoval oběma přednášejícím. Budu se těšit na další zajímavé přednášky, kterých se já, studenti nebo zaměstnanci univerzity budeme moci zúčastnit."
Ing. Petr Hrůza, Ph.D., Univerzita obrany