Cisco Business Edition 4000

Společnost Cisco v nedávné době uvedla na trh produkt „Business Edition 4000“, který se orientuje na menší zákazníky toužící po jednoduchosti, spolehlivosti a kvalitě. Tento balíček SW a HW patří do rodiny vyspělých a léta prověřených systémů IP ústředen výrobce. Jedná se o jedinečnou příležitost pořídit si Enterprise technologii v dostupném a jednoduchém balíčku.

Technologicky se jedná o vyspělou IP telefonní ústřednu řízenou z CLOUD prostředí, což představuje zásadní změnu ve vnímání složitosti správy moderních komunikačních infrastruktur. Nyní nepotřebujete být VoIP specialistou, abyste mohl tuto ústřednu nastavit, systém je postaven tak, aby jej mohl obsluhovat i standardní IT zaměstnanec.

* ON Premise Hardware -  proto, aby byla zajištěna maximální spolehlivost a stabilita řešení, je ústředna založena na celosvětově úspěšné platformě ISR Routerů Cisco řady 4000.

 

CLOUD Management - Administrativní rozhraní správy ústředny v grafické podobě „e-shopu,“ tedy v kabátě jasných a předem definovaných vlastností, které stačí jedním kliknutím aktivovat, případně deaktivovat.

Cílem tohoto produktu je nabídnout vyspělou technologii i běžným firmám, které nezakládají svůj business na tradiční IP telefonii, ale chtějí moderně komunikovat, neztrácet krok s technologiemi, a chtějí mít možnost variability s ohledem na budoucnost vývoje v IT průmyslu!

ALEF Konfigurátor, ZDE, je nástroj pro zaslání prvotních požadavků, na základě kterých lze navrhnout nejideálnější řešení pro kohokoli.

Detailní informace o produktu Cisco Business edition 4000 naleznete na stránkách společnosti Cisco.

Máte zájem o bližší informace ohledně Cisco Business Edition 4000?

Kontaktujte nás!

Souhlas se zpracováním osobních údajů

udělený v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – uváděno též pod zkratkou „GDPR“. Vyplněním svých osobních údajů a zaškrtnutím potvrzení uděluji svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním shora uvedených osobních údajů skupinou společností ALEF Group jako správcem

za účelem

a) navazování nových obchodních kontaktů a zasílání marketingových a propagačních sdělení, vč. účasti na soutěžích, určených pro primárně kontaktované subjekty; b) pořizování fotografií a audiovizuálních záznamů z obchodních a marketingových akcí (konference, prezentace,…); c) zasílání nabídek školení

po dobu

a) trvání obchodního vztahu a následně po dobu 4 let od jeho skončení; pokud k navázání obchodního vztahu nedojde, osobní údaje budou vymazány po uplynutí 1 roku od jejich poskytnutí; b) po dobu existence skupiny Alef Group; c) získané údaje uchováváme zásadně po dobu trvání obchodního vztahu a následně po dobu 4 let od jeho skončení; pokud k navázání obchodního vztahu nedojde, osobní údaje vymažeme po uplynutí 1 roku od jejich poskytnutí.