AWS Discovery Day - Bezplatná konference

Cílem online konference „AWS Discovery Day“, určené business leaderům a IT odborníkům ve veřejné správě, je poskytnout účastníkům tříhodinovou exkurzi do základních služeb AWS, principů využití, bezpečnosti a compliance cloudu od poskytovatele Amazon Web Services.

Na této konferenci určené business leaderům a IT odborníkům ve veřejné správě se nejprve v její první části dozvíte o rámci e-Goverment Cloudu a aktuální metodice Ministerstva vnitra, a to včetně možných realizačních postupů při nákupu služeb veřejného cloudu, resp. o benefitech, které taková řešení přináší. 

Pro první část, zaměřenou na e-GOV Cloud rámec se podařilo získat jednoho z nejpovolanějších expertů - Adama Kučínského - ředitele odboru regulace z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB), který bude reprezentovat postoje regulatorních orgánů k problematice cloudu ve veřejné správě. Dalším lákadlem pro Vás můžou být hosté z AWS. Kdo by Vás mohl lépe zasvětit do světa AWS, než právě oni!

V navazujícím workshopu získáte zdarma - formou školení přístup na tzv. „AWS Discovery Day“, jehož cílem je poskytnout účastníkům tříhodinovou exkurzi do základních služeb AWS, principů využití, bezpečnosti a compliance cloudu od poskytovatele Amazon Web Services.

Kdy: 19.9.2022
Forma: online (Cisco Webex)

VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE ZDE